Mixuse, Hakan ÖZKAN ve Uğur MASLAMANİ’nin 15 yılı aşkın gayrimenkul sektör tecrübeleri sonrasında sektöre kaliteli ve fark yaratan hizmetler sağlamak amacıyla 2014 yılında kurulmuştur. Yıllardır sektörde yer aldıkları projelerde hem sektörün gelişimini sağlayan hem de farklı ve hızlı çözümler geliştiren şirket kurucuları, aynı felsefe ile çok kısa zamanda MIXUSE markasıyla çok güçlü ve özgün projelere imza atmıştır.

ŞİRKETİMİZİN
KURUCULARI

Uğur Maslamani

Uğur Maslamani

Lisansını Girne Amerikan Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamlayan ve ICSC John Riordan International School Mesleki Gelişim Sertifikası’na da sahip olan Uğur Maslamani,
Boğaziçi Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği yüksek lisansı, Bilgi Üniversitesi’nde ise MBA diplomasına sahiptir.

Uğur Maslamani profesyonel kariyerine 2000 yılında Akmerkez'de Araştırma ve Geliştirme Mühendisi olarak başladı. Burada 7 yılı tamamlanmasının ardından, Stratejik Planlama Müdürü olarak Akiş Gayrimenkul Yatırım Şirketi’ne transfer oldu. Söz konusu şirket için, Akasya, Akbatı ile Akkoza projelerinin geliştirilmesinde önemli bir rol oynadıktan sonra Jones Lang Lasalle Türkiye’ye transfer olarak, Familymall Erbil, Zorlu Center ve yurtdışı projelerinden sorumlu Portföy Yöneticisi ve yurtdışı projelerinden sorumlu Leasing Yöneticisi görevinde bulundu.15 yıla yakın gayrimenkul sektör tecrübesi sonrasında 2014 yılında ortağı Hakan Özkan ile Mixuse firmasını kurarak gayrimenkul geliştirme, kiralama ve satış alanlarında danışmanlık vermeye başladı. Uğur Maslamani, yine 2014 yılında dünyanın önde gelen mimari maket tasarım firmalarından RJ Models’ın bölgesel ortağı oldu. Halen Merkezi Hong Kong’da bulunan RJ Models’ın tüm Türkiye, Türki Cumhuriyetler ve Avrupa’da resmi temsilciliğini üstlenmektedir, evli ve iki çocuk babasıdır.
Hakan Özkan

Hakan Özkan

Sakarya üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde lisans derecesini tamamlayan Hakan Özkan, Bahçeşehir Üniversitesi Mühendislik Yönetimi Programı yüksek lisans derecesine sahiptir.

Hakan Özkan kariyerine 2002 yılında bir aile şirketi olan Villa İnşaat bünyesinde dekorasyon çalışmaları ile başladı. 2005 yılında İstanbul’un ikinci metro projesinde Proje Mühendisi olarak görev alan Özkan, bu süre zarfında, 12 inşaat sahası koordine etti. 2007 yılında Hexagon Şirketi’nin Türkiye pazarına girme sürecini yönetti ve dört yıl boyunca firmaya danışmanlık vermeye devam etti. 2008 yılında Garanti Koza İnşaat ile çalışmaya başlayan Özkan, Akkoza projesinin fizibilite ve nakit akış süreçlerinden sorumlu proje müdürü olarak, Kozapark projesinde ise projenin tüm mimari detaylarından ve fiziblite süreçlerinden sorumlu olarak çalıştı. Söz konusu firmadaki görevi süresince Japon inşaat devi Maeda ile Garanti Koza ortaklığıyla Japonya pazarına yönelik iş geliştirme görevlerini yürüttü. 2014 yılında ortağı Uğur Maslamani ile Mixuse firmasını kurarak gayrimenkul geliştirme, kiralama ve satış alanlarında danışmanlık vermeye başladı. Yine 2014 yılında dünyanın önce gelen mimari maket tasarım firmalarından RJ Models’ın bölgesel ortağı oldu. Halen merkezi Hong Kong’da bulunan RJ Models’ın tüm Türkiye, Türki Cumhuriyetler ve Avrupa’da resmi temsilciliğini üstlenmektedir. İki çocuk babası olan Özkan aynı zamanda inşaat ve dekorasyon alanında hizmet veren aile şirketi Rüzgarist’in ortağıdır.

EKİBİMİZ

 • Eser Anjel Peres

  İş Geliştirme Direktörü

  Profesyonel kariyerine 2003 yılında, Akmerkez’de Genel Müdür Asistanı olarak başlayıp, AVM’nin işletme sürecindeki tüm aşamalarında aktif rol oynadı. Akmerkez’deki görevinden sonra Vioser Şirketini kuran Eser, ticaret hayatına atılarak, 3 yıl boyunca şirketin kurucu ortağı ve yöneticisi olarak iş hayatına devam etti. 2010 yılında Jones Lang La Salle firmasında, AVM Yönetimi Departmanının Planlama ve Raporlama bölümünde 4 seneyi aşkın bir süre çalıştı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden 2003 yılında mezun olup 2012 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Pazarlama Bölümü’nde yüksek lisans yaptı. 2015 yılında Özyeğın Üniversitesi Alp Alkaş Perakende ve Gayrimenkul Yönetimi sertifika programını tamamladı. Aynı zamanda ICSC John T. Riordan School for Retail Real Estate Professionals Sertifikasına sahiptir.

 • Nimet Erdem Altaş

  Kiralama ve Pazarlama Müdürü

  Konya’da doğan Nimet Erdem Altaş Uludağ Üniversitesi iktisat bölümünden mezun olup Londra Üniversitesi Pazarlama Bölümü’nden Master Derecesini almaya hak kazandı. Kariyerine 2008 yılında Four Seasons Hotel Londra’da başlayan Nimet, Türkiye’ye döndükten sonra Akademetre Stratejik Planlama şirketinde AVM fizibilite çalışmalarına odaklanarak devam etti. Ardından Sierra Reval şirketinde Pazarlama ve PR yöneticisi olarak planlama, uygulama, yönetim ve pazarlama aktivitelerinden sorumlu olarak görev aldı. Bu süre zarfında çeşitli Alışveriş Merkezlerinin Kiralama ve Pazarlama görevlerini üstlendi.

 • Cem Ünal

  İş Geliştirme Uzmanı

 • Zümral Aygüler Kartal

  Mimari Grup Koordinatörü

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

 • RJ Models

  Hong Kong merkezli dünyanın lider maket şirketlerinden biri olan RJ Models’ın Türkiye Resmi Temsilcisidir. 1000’e yakın çalışanıyla, 24 saat üretim yapabilme kapasitesine sahip olan yapısıyla çok hızlı maket üretmektedir. Yıllık ortalama büyük ölçekli 700 maket üreten firma, sağlamış olduğu kaliteli hizmet ve satış sonrası destek ile her zaman müşterilerin ihtiyaçlarına önem vermektedir.
 • Hochtief

  Avrupa’nın en büyük inşaat şirketi HOCHTIEF’in bünyesinde bulunan HOCHTIEF ENGINEERING Consult IKS Energy fimasının Türkiye Resmi Temsilciliği MIXUSE tarafından yapılmaktadır. Almanya merkezli firma, enerji ve nükleer santraller, endüstriyel tesisler ve özel projeler için mühendislik ve mimari tasarım konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu hizmetler kapsamında MIXUSE Türkiye’deki firmalara Hochtief’le birlikte kaliteli ve dünya çapında güvenilir çözümler üretmektedir.

REFERANSLARIMIZ

  GAYRİMENKUL

 • Makyol İnşaat ve Turizm San. ve Tic. A.Ş.
 • Güray İnşaat
 • Garanti Koza İnşaat
 • Akiş GMY

  ULUSLARARASI DANIŞMANLIK

 • Hochtief
 • Oyo Corporation
 • Shinyei
 • Maeda
 • Shimizu
Geleceği tahmin etmenin en iyi yolu onu inşaa etmektir.— Abraham Lincoln